-
Vegan Chef's Breakfast
Regular price $17.95 USDRegular priceUnit price perSale price $17.95 USD -
Avocado Slicer
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price perSale price $13.95 USD -
Caprese Slicer
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price perSale price $13.95 USD -
Eggplant Slicer
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price perSale price $13.95 USD -
Mediterranean Slicer
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price perSale price $13.95 USD -
Melted Brie Slicer
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price perSale price $13.95 USD -
Nutella Slicer
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price perSale price $13.95 USD -
Caprese Pizza
Regular price From $16.95 USDRegular priceUnit price perSale price From $16.95 USD -
Eggplant Pizza
Regular price From $15.95 USDRegular priceUnit price perSale price From $15.95 USD -
Eggs Florentine Pizza
Regular price From $17.95 USDRegular priceUnit price perSale price From $17.95 USD -
Four Cheeses Pizza
Regular price From $13.95 USDRegular priceUnit price perSale price From $13.95 USD -
Mediterranean Pizza
Regular price From $16.95 USDRegular priceUnit price perSale price From $16.95 USD -
Mushroom Trio Pizza
Regular price From $16.95 USDRegular priceUnit price perSale price From $16.95 USD -
Chocolate Chip Waffle
Regular price $10.95 USDRegular priceUnit price perSale price $10.95 USD -
Churro Waffle
Regular price $11.95 USDRegular priceUnit price perSale price $11.95 USD -
Hashbrown Waffle
Regular price $9.95 USDRegular priceUnit price perSale price $9.95 USD -
Oreo Waffle
Regular price $10.95 USDRegular priceUnit price perSale price $10.95 USD -
Regular Belgian Waffle
Regular price From $9.95 USDRegular priceUnit price perSale price From $9.95 USD -
Burrata Salad
Regular price $14.95 USDRegular priceUnit price perSale price $14.95 USD -
Caprese Salad
Regular price $14.95 USDRegular priceUnit price perSale price $14.95 USD -
House Salad
Regular price $14.95 USDRegular priceUnit price perSale price $14.95 USD -
Tropical Salad
Regular price $16.95 USDRegular priceUnit price perSale price $16.95 USD






















